• Untitled-1.jpg

درباره ما

 

در سال 1998 میلادی برند .W.R در کشور تایوان توسط یک کمپانی معظم و با سابقه که در زمینه ساخت و تهیه و توزیع لوازم یدکی اتومبیل و موتور سیکلت فعالیت می کرد به ثبت رسید .

 

هدف از ثبت این برند عرضه لوازم یدکی با کیفیت در بسته بندی های متحد الشکل و با ضمانت و گارانتی معتبر در بازار داخلی کشور تایوان بود . درسال 2002 میلادی بدلیل موفقیت این پروژه نام برند W.R. به W.R.T.  تغییر ومقدمات آن برای حضور در بازارهای جهانی فراهم گردید .

 

امروزه محصولات W.R.T. در کشورهای تایوان ، کره جنوبی وچین مطابق با استانداردهای جهانی و زیر نظر آزمایشگاههای معتبر کنترل کیفی تولید و از طریق دفاتر مستقیم فعال در کشورهای ایران ، امارات متحده عربی ، کره جنوبی ، روسیه و ونزوئلا با قیمتهای رقابتی به مشتریان عرضه می گردد .

 

شرکت یدک آوران پارس در سال 1385 شمسی موفق به اخذ نمایندگی جهت توزیع وخدمات پس از فروش برند W.R.T. برای اتومبیل های پژو سمند و پراید شده و تا به امروز مفتخر به خدمت به مشتریان این برند می باشد .

 

شرکت یدک آوران پارس علاوه بر عرضه محصولات W.R.T. محصولات شرکت SEGURIDAD IND.S.A کشور اسپانیا را که با برند AUTOFREN شناخته می شود و همچنین محصولات شرکت POLYTEC کشور کره جنوبی را عرضه می نماید .

 

 

امیدواریم که بتوانیم با شعار رانندگی مطمئن با قطعات مطمئن در خدمت مشتریان محترم باشیم .